Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяКіноклуби

Статті


Новини

12.12.2003 17:03

“Контрабанда мистецтва” почалася!!!

В Україні, як уже повідомляв KINOKOLO.UA, стартує проект "Артхаус трафік", що його організатори планують представити мистецькі кіна на великих екранах країни. Вже вчора перший показ мав чималий успіх у кінотеатрові “Одеса” в південній Пальмірі, де кіноклуб "U-Cinema" вчергове зібрав повну залу. Серед відвідувачів помічені представники одеської кіностудії, а також Кіра Муратова зі знімальною групою “Настроювача”, що він незабаром може стати одним із “контрабандних” фільмів вищезгаданого проекту.

Почався “трафік” документальним шедевром "Птахи" Жака Перрена, відомого актора і продюсера, одного з провідних майстрів французького кіна. Уже 15 грудня кінокопії будуть у Києві, де на них полюватимуть кіномеханіки “Батерфляю”, “Кінопанорами” і “Жовтня”, затим – Донецьк, Харків, Дніпропетровськ.... Про це згодом дізнаєтеся докладніше на нашому кінопорталі. Сьогодні ж пропонуємо вашій увазі програму київських показів, а самі починаємо відстежувати подальший рух “контрабандного” кіна українськими містами.

“Птахи”/Le Peuple Migrateur / Traveling Birds (Режисер: Жак Перрен. Сценаристи: Жак Перрен і Стефан Дюрран; Співрежисери: Жак Крузо, Мішель Деба. Оператори: Оллі Барбе, Мішель Бенжамен, Філіп Ґарґі та інші. Композитор: Брюно Купе. Виробництво: Франція — Італія — Німеччина — Іспанія — Швейцарія, 2001. Тривалість: 95 хв)

Трафік у Києві:

«Батерфляй» — 15 грудня на вечірньому сеансі (час буде визначено пізніше)

«Кінопанорама» — 16, 17, 18 грудня на сеансі о 19.50

«Жовтень» — 19 грудня на сеансі о 20.20, 20 грудня на сеансі о 20.00, а також 19 та 20 грудня на нічному сеансі о 4.00 у рамцях Кіновернісажу «Відкрита зона».

kinokolo.uaRSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com