Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця



Кіноклуби

Статті

Новини

09.12.2005 12:53

Третій міжнародний фестиваль фільмів про права людини "У боротьбі за більшу свободу!"

Від 10 до 16 грудня в Києві, на Національній кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка (проспект Перемоги, 44) та в Домі кіна (вул. Саксаганського, 6), відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль фільмів про права людини "У боротьбі за більшу свободу!".

На початку 2006 року фестиваль подорожуватиме реґіонами України. Крім перегляду відомих фільмів про права людини з усього світу на такі теми, як мир, гідність, процвітання, в рамцях дійства глядачі також матимуть змогу відвідати публічні обговорення, де учасники висловлять свої думки про фільми та обговорять питання захисту прав людини, а саме – виборчих прав, прав меншин, прав людей, які живуть із ВІЛ/СНІД, тощо. Цього року відбудуться також публічні обговорення, присвячені 20-й річниці чорнобильської катастрофи.

Цей фестиваль проводять аґентства ООН за сприяння місцевих та державних органів влади, громадських організацій, культурних центрів, засобів масової інформації та міжнародних інституцій із метою привернення уваги громадськости та підвищення обізнаности українців щодо їхніх прав за допомогою такого ефективного комунікаційного засобу, як кінематограф.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

10 грудня, Національна кіностудія художніх фільмів ім. О.Довженка

18.15 – 20.00 Прес-конференція та врочисте відкриття фестивалю

20.00 "Це наша країна" (режисер Людмила Немиря, Україна, 2005)

20.15 "Право на життя: "Олена" (режисер Дуко Теллеген, Нідерланди – Білорусь, 2005)

11 грудня, Національна кіностудія художніх фільмів ім. О.Довженка

17.00 "Право на життя: "Тоті" (режисер Дуко Теллеген, Нідерланди, 2004)

17.30 "Я – Давид" (режисер Пол Фей, США, 2003)

19.00 "Додому в рейх" (режисер Клод Лар, Люксембурґ, 2004)

20.00 "Право на життя: "Рой" (режисер Дуко Теллеген, Нідерланди, 2004)

20.30 "Другий шанс, або Він іде з нами" (режисер Марина Шкуропат, Велика Британія – Україна, 2005)

12 грудня, Дім кіна

Червона зала

18.00 "Бути біженцем" (фільм УВКБ ООН, Швейцарія, 1998)

15. 20 "Повернення до Афґаністану" (режисер Раґнгільд Ек, Афґаністан – Швейцарія, 2002)

15.40 "Погляд у майбутнє" (фільм УВКБ ООН, Швейцарія, 2003)

16.00 "Життя у зоні відчуження" (режисер Майкл Сімкін, Велика Британія, 2001)

16.30 "Чорнобиль: Чотири новели про тишу" (режисер Сергій Дудка, Україна, 2002)

17.00 "Зона тривоги нашої" (режисер Георгій Шкляревський, Україна, 1994)

17.20 "Світло моєї душі" (режисер Олег Спорніков, Україна, 2004)

17.30 "Чекпойнт (КПП)" (режисер Йоав Шамір, Iзраїль, 2003)

19.30 "Право на життя: "Йоші" (режисер Дуко Теллеген , Нідерланди – Японія, 2004)

20.00 "А жити треба" (режисери Георгій та Олександр Давиденки, Україна, 2001)

20.30 "Добрий батько" (режисер Йоаш Татарі, Німеччина, 2002)

Синя зала

15.00 Публічне обговорення теми "20-та річниця: відродження та розвиток Чорнобиля". Основні доповідачі: Павло Замостян, менеджер проекту, Чорнобильська програма відродження та розвитку; Георгій Давиденко, режисер. Організатори: ПРООН в Україні.

16.00 Публічне обговорення теми "Виборчі права та майбутні вибори". Основні доповідачі: Мартен Енберґ, менеджер проекту ОБСЄ "Вибори та врядування"; Євген Радченко, радник проекту ОБСЄ "Вибори та врядування". Організатори: ОБСЄ в Україні.

17.00 Публічне обговорення теми "Права меншин в Україні: вирішення проблем". Основні доповідачі: Земфіра Кондур, віце-президент Міжнародного благодійного ромського жіночого фонду "Чіріклі"; Едем Усманов, Інститут демократичного суспільства, представник молодіжної неурядової організації кримських татар; Тетяна Пилипенко, Державний комітет України у справах національностей та міґрації, Департамент з питань національностей. Організатори: ПРООН в Україні.

13 грудня, Дім кіна

Червона зала

15.00 "Поки що живемо" (режисер Георгій Шкляревський, Україна, 1992

15.30 "Міст на Дріні" (режисер Ксав’є Лукомскі, Бельгія, 2004)

16.00 "Пробач мене, Поліське!" (режисери Георгій та Олександр Давиденки, Україна, 2004)

16.30 "Місце для каяття" (режисер Олег Спорніков, Україна, 2002)

17.00 "Це наша країна" (режисер Людмила Немиря, Україна, 2005)

17.40 "В пошуках мрії" (режисер Тонні Вейзельман, Нідерланди, 2004)

18.00 "Лікар Нагеш" (режисери Домінік Анрі й Венсан Детур, Бельгія, 2004)

19.00 "Я – Давид" (режисер Пол Фей, США, 2003)

20.40 "Забуті діти" (режисери Алі Самаді Ахаді й Олівер Штольц, Уґанда – Німеччина, 2005)

Синя зала

15.00 Публічне обговорення теми "ВІЛ/СНІД та діти". Основні доповідачі: Людмила Логінова, координатор коаліції неурядових організацій з питань прав дітей; Дмитро Коник, спеціаліст із зв’язків з громадськістю ЮНІСЕФ. Організатори: ЮНІСЕФ в Україні.

16.00 Публічне обговорення теми "Навіщо ставати волонтером?". Основні доповідачі: Крістіна Турчі, координатор програми волонтерів ООН в Україні; Гелен Петрозолла, заступник директора Корпусу миру в Україні; Тетяна Данилів, директор організації волонтерів "Добра воля". Організатори: Програма волонтерів ООН в Україні.

17.00 Публічне обговорення теми "Права людини та люди, що живуть з ВІЛ". Основні доповідачі: Тетяна Бордуніс, керівник юридичного відділу, Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ; Павло Скала, представник Міжнародного альянсу по СНІДу в Україні; Богдан Заїка, директор Громадського центру комплексної допомоги людям, що живуть з ВІЛ/СНІДом. Організатори: Національна координаційна рада України з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу.

14 грудня, Дім кіна

Червона зала

15.00 "Наша музика" (режисер Жан-Люк Ґодар, Франція – Швейцарія, 2004)

16.30 "Правда про права" (режисер Олег Спорніков, Україна, 2005)

Синя зала

18.00 Публічне обговорення теми "Торгівля людьми". Основні доповідачі: Тетяна Іванюк та Ольга Рахматулова, Програма з протидії торгівлі людьми, Міжнародна організація з міґрації в Україні; Ірина Конченкова, директор Школи рівних можливостей. Організатори: Міжнародна організація з міґрації в Україні.

19.00 "Жорстока торгівля & Паралельні долі" (MTV Європа, 2004/2005)

19.30 "Подорожні" (режисер Ігор Стрембіцький, Україна, 2005)

20.00 "Кінець світів як ми це знаємо" (режисер Нік Горнбі, Велика Британія, 2005)

21.30 "Право на життя: "Олена" (режисер Дуко Теллеген, Нідерланди, 2004)

15 грудня, Національна кіностудія художніх фільмів ім. О.Довженка

18.30 "Добрий батько" (режисер Йоаш Татарі, Німеччина, 2002)

20.00 "Забуті діти" (режисери Алі Самаді Ахаді й Олівер Штольц, Уґанда – Німеччина, 2005)

16 грудня, Національна кіностудія художніх фільмів ім. О.Довженка

18.30 "Право на життя: "Рой" (режисер Дуко Теллеген, Нідерланди, 2004)

19.00 "Лікар Нагеш" (режисери Домінік Анрі й Венсан Детур, Бельгія, 2004)

20.00 "Жорстока торгівля & Паралельні долі" (MTV Європа, 2004/2005)

20.30 "Право на життя: "Йоші" (режисер Дуко Теллеген, Нідерланди – Японія, 2004)

kinokolo.ua


RSS

Новини

Архів