Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Rambler's Top100

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

КрамницяКіноклуби

Статті


Новини

31.03.2006 16:32

Промо-тур першого українського трилера "Штольня" починається у Києві

shtolnya.jpg30 березня, о 15-30, в київському кінотеатрі "Баттерфляй-Ультрамарин" відбудеться прес-конференція з творчою групою першого українського трилера "Штольня", що вийде в кінопрокат 13 квітня одночасно на 30 екранах по всіх великих містах України.

У прес-конференції візьмуть участь Любомир Кобильчук (режисер і співавтор сценарію "Штольні"), Олексій Хорошко (продюсер, оператор і співавтор сценарію), Денис Іванов (співпродюсер фільму, директор компанії "Артхаус Трафик" – офіційного дистриб’ютора фільму в Україні), Геннадій Кулжинський (директор з маркетинґу, Виноробний голдинґ, ТМ "ALeXX Congac"), а також актори, що зіграли у фільмі головні ролі – Сергій Стасько, Світлана Артамонова, Павло Лі, Ольга Сторожук, Олексій Забєгаєв.

Робота над картиною вже завершена, на даний момент на Київській кінокопіювальній фабриці друкуються копії стрічки.

Київська прес-конференція стане першою подією в промо-турі творчої групи картини, що його проводить компанія "Артхаус Трафік" спільно з ТМ ALeXX Cognac. Промотур – серія презентацій і прес-конференцій фільму "Штольня", які відбудуться по найбільших містах України.

3 квітня – Харків, 14-30, кінотеатр "Познань"
4 квітня – Дніпропетровськ, 15-00, кінотеатр "Родина"
4 квітня – Донецк, 11-00, кінотеатр "Шевченко"
5 квітня – Львов, 17-00, "Кінопалац-Копернік"
6 квітня – Одеса: 15-00, прес-конференція в кінотеатрі "Родина"; 19-00 – ток-шоу в арт-кафе "Победа"

Промо-тур творчої групи "Штольня" завершиться 7 квітня у Києві вечіркою під землею, організованою спільно з журналом "Афіша" – "ALeXX-ШТОЛЬНЯ-PARTY" (в підземному паркінґу Льодового клубу "Піонер" – Дніпровський узвіз, 1). Початок – о 22-00.
RSS

Новини

Архів


Новости кино ukrfilm.com