Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Кінопрем'єри літа
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 07.08.2006 16:38:55    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені "Поцілунок метелика" активно не сподобався. Втім, можливо, справа в особистих моментах. По-перше, я просто не сприймаю Бєзрукова. По-друге, дуже важко ставитись серйозно до фільму, де головного „китайця” грає грузинський актор (відразу згадав один старий вестерн, де індіанця грав негр). Це ж балаган якийсь. По-третє, фільм відверто нудно дивитись. Я розумію, що це надто суб'єктивний аргумент. Але, повторюся: моє несприйняття фільму носило чомусь дуже особистий і навіть агресивний характер.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 07.08.2006 17:55:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тож, кожний, напевно, сприймає фільм суб'єктивно, крізь власне "я" і має особистий погляд на кожну річУсміхаюся Я дуже обережно відношусь до поняття "об'єктивно", бо й точні науки інколи поступаються цьому правилу... Якщо за об'єктивнісь вважати думку більшості, то, можливо, щось може бути оцінено "правильно", але ж істина не завжди злітає з уст "усіх"...
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 09.08.2006 09:37:04    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

WONG KAR WAI
mood of love

На мою думку, більше немає такого режисера, який би так майстерно
"пережовував" одну і туж саму тему у кожному своєму фільмі- любов, у якої немає майбутнього. а може і не любов зовсім, хто зрозуміє цю загадкову азіатську душу- можу сказати, що деякі глядачі просто сміялися з діалогів та дій героїв. не зрозуміли, а дарма.

Фільм сподобався, але, на мою думку, чогось не вистачало. можливо, "мінус" фільму у тому, що історія була затиснута у межі комунальної квартири, хоча у кінці герой і опинився у Камбоджі. не було того космічного маштабу як в 2046.

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму