Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Дім Кіна погляд з сторони!

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Дім кіна
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Sanek

Повідомлення: 1

ПовідомленняНаписане: 23.05.2006 15:17:32    Тема повідомлення: Дім Кіна погляд з сторони! Відповісти цитуючи

Шановні Кіномани! Я тут такого начитався що Дім Кіна закритий і в нього не потрапити!Так хто хоче потрапити той потрапить,а хто не має бажання не потрапить!Любі друзі!Не кажіть усяку дурницю начеб то я беру гроши та пиво це все брехня.Пиво на роботі не вживаю бо не в моїх правилах,а друге гроши я отримую достатні для того щоб бути в собі впевненим.Я дуже вдячний всім хто займаєтся такою нелегкою працею як PR,а PR особистості тобто мене це дуже добра робота.Якщо у вас виникають якись питання як потрапити і що робити можу відповісти Є запрошення і Ви без жодних перешкод в Дімі Кіна,нема тут вже не до мене.Я дуже вдячний Наталі,Денису,Володимиру що підняли тему Діма кіна!До речі якщо не робити контроль Вас шановних то буде крах всьому що є живе в Дімі Кіна.От і все!
З повагою
САША
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
feruda

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 23.05.2006 15:40:53    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А що є живе в Домі Кіна, якщо туди мало хто потрапити може, шановний?
Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 23.05.2006 16:38:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Саша, привіт! Дуже радий Вітаємо тебе на нашому форумі! Дуже раді, що ти зареєструвався. Сподіваюся, до тебе ставитимуть питання (ось уже почали, здається), а ти відповідатимеш!
Голова-ґумка

Повідомлення: 8

ПовідомленняНаписане: 24.05.2006 02:30:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

...зрештою, Саші ж можна поставити питання прямо в Домі кіна - це буде ще простіше... перевірено)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Дім кіна Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму