Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Жахливчики + треш, слеш...

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Коло-кіношні теми
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
denis_kant

Повідомлення: 40

ПовідомленняНаписане: 05.01.2008 17:07:08    Тема повідомлення: Жахливчики + треш, слеш... Відповісти цитуючи

Мову заводьте про будь-що повязане з фільмами жаху...

...та я одразу маю питання: хто знає фільм, у якому б вбивали дітей?!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Парвулеско

Повідомлення: 77

ПовідомленняНаписане: 08.01.2008 12:08:10    Тема повідомлення: Re: Жахливчики + треш, слеш... Відповісти цитуючи

В мене, наприклад, фільми жахів далеко не завжди асоціюються з треш-кінематографом.
А взагалі здається нині дуже важко занімати по справжньому страшне хоррор кіно, поскільки немає уже того наївного, незнайомого з традиціями жанру, глядача, котрого можна налякати тінню в нічному екранному перевулку під нагнітання музики.

От і мусять сучасні жахливчики, щоб хоч якось піднятися над рівнем фабули /група підлітків збилася з дороги.../ оригінальничати, або прикидатися документом (/Відьма із блер/), або дружити з мусорним кіно (/Будинок тисячі трупів/), або клонувати класику (вже перезняли і /Техаську різню/, і /Ніч живих мерців/, і /2000 маняків/, і /Хеллоуін/).

А класних страшних фільмів в свій час було знято не мало. Та й сьогодні далеко не кожний фільм жахів перетворюється на фільм-жах. Мені особисто з відзнятого страшного за останні роки запамяталися: /Спуск/ Ніла Маршала, за клаустрофобічний холодок, що по спині гуляв і за відсутність очікуваного-неочікуваного хепіенду; /Прокляття/ корейця Шиміцу, більш скромне ніж /Кінопроба/, але від цього тільки краще-страшніше; та ще, можливо, перша /Пила/ та /Лихоманка/.

denis_kant написав:

...та я одразу маю питання: хто знає фільм, у якому б вбивали дітей?!

Веселе питаннячко, поки що не згадав.
Догори
dimm

Повідомлення: 23

ПовідомленняНаписане: 08.01.2008 14:46:41    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Давным давно, когда ДВД вообще не было, а касетный видеомагнитофон был "круче некуда", был такой фильм, назывался "Музей восковых фигур" (не путать с аналогичным "Домом ...") Как бы ни было много фильмов интересных в этом жанре снятых, а к первому в жизни увиденному ужастику отношение особенное Закочую очі

К сожалению, сколько нынче не ищу, никак не могу ни скачать ни купить ... может кто поможет найти, очень хотелось бы ещё раз глянут ...
Догори
mojo-jojo

Повідомлення: 46

ПовідомленняНаписане: 08.01.2008 18:33:36    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

dimm написав:
К сожалению, сколько нынче не ищу, никак не могу ни скачать ни купить ... может кто поможет найти, очень хотелось бы ещё раз глянут ...

http://infostore.org/info/4398464
я качал отсюда Крутий
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 09.01.2008 23:21:34    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

в наступному аргумент-кіні показуватимуть - сяйво кубрика - от вам і чудовий приклад жахливчика =)
...ще - геловін, чужий, нєчто, ніч живих мерців, екзорцист (там дитина, але одержима дияволом)......власне, десяток справді класніх фільмів жахів можна підібрати...

....а дітей вбивають...не певен, але можливо - діти кукурудзи - проте і вони одержимі...
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
denis_kant

ПовідомленняНаписане: 14.01.2008 02:39:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ще одне питання:

фільми з неоптимістичними кінцівками - де всі померають..... =)

здається у якійсь екранізації стівена кінга таке було, ні? =)
Догори
any4ka

Повідомлення: 34

ПовідомленняНаписане: 16.01.2008 10:58:36    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

можна питання, а на що вам фільм де вбивать дітей? а там де всі померають, то це певно кожен другуй жах...замордованих дітей та не лише дітей можна побачити в другій частині чужого проти хужака...я не бачила, але розказували, що пооовний...жах....
denis_kant

ПовідомленняНаписане: 17.01.2008 17:04:42    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

any4ka написав:
можна питання, а на що вам фільм де вбивать дітей? а там де всі померають, то це певно кожен другуй жах...замордованих дітей та не лише дітей можна побачити в другій частині чужого проти хужака...я не бачила, але розказували, що пооовний...жах....

все це - професійний інтерес =)

....я пишу щось на кшталт дослідження =)
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Коло-кіношні теми Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви не можете додати атачмент до цього форуму
Ви не можете завантажувати файли з цього форуму