Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
свобода слова про укр кіно
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
feruda

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 16:00:12    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Переход на личности - это естественный вытекающий процесс, слишком уж пресно было.
Indi

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 18:01:58    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

дискусія на форумі склалася у циганському стилі. читати неприємно. хтось починав серьозну розмову, потім приєдналися ті, хто намагається жартувати дещо некультурно- таке тільки в парках на заборі писати. потім приєдналися ті, хто бажає заклювати куріну - але такі речи краще в приватах робити або е-мейлом або теж на заборі куріного дому, а не на публіці, бо якесь воно здається дуже "лічноє". всі ці образи хоч і дуже смішно оформлені але ні на чому не базуються. якщо ж у кого-сь таки є конкретні зауваження до реплік присутніх на програмі - давайте спиратися на ті конкретні репліки. ось ссилка на расшифровку програми http://svobodaslova.ictv.ua/ukr/catalog/2006-04-28/text77.html . на мій погляд куріна виступала нормально.

було б більш конструктивно, якщо учасники форуму написали, що вони б сказали на програмі шустера.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Alex Machen

Повідомлення: 71

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 19:59:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

укр кіно народилося, славімо його

http://www.zn.kiev.ua/nn/show/589/52876/
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
feruda

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 21:38:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Это уже многие читали, не новость.
Настя Лаур-Балауровна

Повідомлення: 3

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 22:55:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Indi написав:

було б більш конструктивно, якщо учасники форуму написали, що вони б сказали на програмі шустера.

ну, я бы, естественно, побежала бы в перерыв дарить порошенко альбом пояркова

а вообще рассказывать о том, что бы я сказала, если бы была там, где меня не было, и что бы я ответила, если бы меня спросили то, что меня не спрашивали – это, да, очень конструктивно.

pepper

Повідомлення: 30

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 02:12:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мне кажется, что проблема языка абсолютно надумана и лоббирается определенными политиками. А о кино мало кто думает. Русский язык - украинский? Какая разница? Главное - чтобы фильм был хороший, чтоб его люди смотрели. Но такие фильмы, которые снимает Засеев-Руденко и ему подобные только отвращают аудиторию от нашего кино. Это не значит, что молодые намного лучше, но потенциал у них больше.
А в словах Митрофанова, к сожалению, есть доля правды. Как киноиндустрия украниское кино очень плохо развито. И история у нас, мне кажется, бедная. Были отдельные люди, отдельные фильмы. Но мы даже своего популярного жанра не создали. Украинское поэтическое кино - это не популярный жанр, а эстетский. И его мало кто видел, кроме синефилов. Но нужно быть оптимистом - возможно все постепенно перемениться, просто нам всем стоит больше работать.

muhomor

Повідомлення: 12

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 14:04:31    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

заклювати куріну - але такі речи краще в приватах робити або е-мейлом або теж на заборі куріного дому, а не на публіці, бо якесь воно здається дуже "лічноє".

Ніякого "лічного" у мене до Куріної немає. Вона не мого типу Дияволію !
Тим більше, що до цієї програми я про її існування навіть і не здогадувався. А подивившись програму, мене вразили її конструктивні пропозиції щодо виходу з дупи, в якій знаходить українське кіно. І те, як вона там верещала, що вона "незалежний критик і початковий режисер"!

Так от, у мене пропозиція до Куріної (її сраколизи можуть сприймати це як "лічноє"): "Шановна Аксинья, покажіть на власному прикладі, як потрібно підіймати українське кіно". І спустіться зі свого трону на землю. Будьте ближчі до свого народу, адже ви творите для нього. Чи не так?
Догори
feruda

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 14:57:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Интересно, а где еще, если не на форуме, обсуждать известных деятелей украинской киноиндустрии, мужей и жен отечественного кинематографа (если такой, конечно, имеется, так как до общения на этом форуме я надеялась, что кино, хоть какое-нибудь, но украинское, существует)! Страна хочет знать своих героев, своих спасителей! Дияволію
pepper

Повідомлення: 30

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 18:17:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, насчет "жен" вы правы! Усміхаюся
Tuco

Повідомлення: 29

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 19:23:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Эта посланница с Марса своей гиперактивностью начинает мне надоедать. Сміюся Сміюся Сміюся
feruda

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 07:49:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Тебя никто здесь не держит.
muhomor

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 14:00:55    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

3. Терпеть не могу телевидение и всякие ток-шоу. (Кстати, предупреждаю, когда доберусь до серьезной власти, моим первым указом станет запрещение трансляции всех ТВ-каналов, кроме УТ-1, где 12 часов в сутки будут транслировать оперу и балет, а в перерыве - новости.)

Не дай бог цей фашист добереться до влади! Він же заколупає усіх сбоїм ''балєтом''.

PS. а що УТ-1 буде транслювати інші 12 годин?

PSS. давай футбол! футбол це кльово! Підморгую
Догори
Tuco

Повідомлення: 29

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 14:30:05    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muhomor написав:

Не дай бог цей фашист добереться до влади! Він же заколупає усіх сбоїм ''балєтом''.

PS. а що УТ-1 буде транслювати інші 12 годин?

PSS. давай футбол! футбол це кльово! Підморгую

На 1й раз прощаю фривольную интерпретацию моих политических убеждений. Впрочем, у меня их нет вообще. Я простой борец за денежные знаки, а от ТВ мне всегда тошнило до боли в желудке. Короче, по просьбе трудящихся кроме балета на УТ-1 будут транслировать футбол (хотя я его тоже терпеть не могу, но вреда от него явно нет). Пива только меньше жрите с водкой - сливорезов я не уважаю. Видите, какой я добрый!

muhomor

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 14:48:18    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tuco написав:

На 1й раз прощаю фривольную интерпретацию моих политических убеждений. Впрочем, у меня их нет вообще. Я простой борец за денежные знаки, а от ТВ мне всегда тошнило до боли в желудке. Короче, по просьбе трудящихся кроме балета на УТ-1 будут транслировать футбол (хотя я его тоже терпеть не могу, но вреда от него явно нет). Пива только меньше жрите с водкой - сливорезов я не уважаю. Видите, какой я добрый!

По-перше, дякую, що простили. (хоче це і привілегія Бога).
По-друге, звідки Ви взяли, що я любитель випити?
По-третє, а що ж любить наш інтелегент окрім балету, опери и грошей? Дияволію Може Ви і з тівчатами не того?
Догори
feruda

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 15:59:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

мы уклонились от темы свободы слова, аллё! кто-нибудь вообще политикой увлекается?
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2, 3, 4, 5  далі
Сторінка 4 з 5

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму