Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
...а тим часом Засєєв-Руденко невтомно фільмує...
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Зйомки
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
pepper

Повідомлення: 30

ПовідомленняНаписане: 12.05.2006 22:01:32    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, уже выслал на Коронацию слова. Не знаю, она или "прикрылась", слышал такие слухи. Или не отметили. Проблема в том, что сценарий не совсем политкорректный, там не все казаки хорошие и т.д. Это ведь средневековье, как никак - они и грабили, и убивали, и насиловали. А жанр скорее не вестерн, а хоррор. Но вестерн в укринском стиле мне очень интересен. Сейчас я изучаю старые американские вестерны и самурайские фильмы - хороший опыт для нашего кино, как мне кажется.
YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 15.05.2006 08:36:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не думаю, що "український вестерн" - є найкращим поштовхом до розвитку вітчизняного кінематографу Плачу Ну хіба що Ви козаків у джинси одягнете Сміюся До того ж, де Ви зібралися шукати інвесторів на історичний фільм? Ми на безбюджетний, знятий в підвалі на стільці, роками шукаємо, а тут проект - історичне полотно, зі всіма витікаючими з відси наслідками: високий бюджет, гучний піар тощо(( І на продакт-плейсменті тут не виїдеш - навряд чи в 17-ому сторіччі пили водку "Неміров" і розмовляли по телефону "Нокіа" Знічений
Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 15.05.2006 10:03:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я перепрошую, але джинси аж ніяк не є головним атрибутом вестерна. І вестерн-сюжети можуть дуже органічно й вдало адаптуватися до майже будь-якого етнічного й географічного середовища. Візьміть хоча б радянське кіно: "Ніхто не хотів помирати", наприклад, або "Холодне літо 53-го". Я вже не кажу про "Біле сонце пустелі" та середньоазійські "істерни". А щодо бюджету... Не треба плутати вестерн із костюмованим кіно. Вестерни, как правило, не потребують ані масових сцен, ані великих декорацій. Чимало класичних вестернів було знято, як то кажуть, "за копійки". Візьміть раннього Леоне. Або фільми Бада Баттікера із Рендольфом Скоттом. Потрібен нормальний сценарій - це перший крок. Як на мене, пара-трійка козацьких вестернів українському кіно аж ніяк би не завадили.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 15.05.2006 17:34:01    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я хіба проти???Хоч вестерн, хоч фентезі, хоч хорор, аби поставив вітчизняний кінематограф на рейки комерції; і щоб про нього знали не пара-трійка продвинутих інтелектуалів, а дядя Стьопа з сусідньої квартири,і він(фільм) був йому зрозумілий=)))

P.S. Джинси - це артрибут не вестерну,а сучасності і впізнаваємості. Не в буквальному сенсі малось на увазі))

pepper

ПовідомленняНаписане: 16.05.2006 12:42:24    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Если говорить конкретно о моем сценарии, то там действие на 70 процентов происходит в лесу. Поэтому по деньгам это много не будет. У меня главное - захватывающий (как мне кажется) сюжет, а не эпические высокобюджетные события. Я надеюсь, что кто-то обратит внимание на этот сценарий и может быть захочет его экранизировать. Уже сейчас есть заинтересованные, но пока не хватает средств. В любом случае, я буду и дальше работать в этом направлении и в направлении жанровых сценариев вообще. Возможно это даст свои хоть и небольшие плоды со впременем. Если кто-то заинтересован в творческом или материальном сотрудничестве - жду предложений. А то здесь все разговаривают, советуют, а конкретных действий мало. Вот я и предлагаю заняться делом. Знічений
RA

Повідомлення: 64

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 10:27:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Те, що дія у лісі- це добре. Але історична тематика передбачає наявність певної підготовки. Безліч детелей, які за min коштів не відворити. Краще фільмувати сучасність- дешевше вийде. Але знов проблема у сценарії-темі, яка буде актуальна та близька глядачу.

Для створення такої історії підійдуть правила наближення інтересів, які використовуються у журналістиці: географічний, часовий, соціокультурний... ще щось там було- не пам’ятаю. Матеріально на жаль допомогти не зможу, що стосується творчої співпраці- навряд стану у пригода. Залишається тільки давати поради: фільмуйте сучасність.

Цитата:
Да, уже выслал на Коронацию слова. Не знаю, она или "прикрылась", слышал такие слухи.

Щодо Коронації-я теж маю такий досвід. Навіть диплом є...
Спочатку був такий захват, а після зрозуміла, що «это неправильные пчелы и они делают неправильный мед»

pepper

ПовідомленняНаписане: 17.05.2006 15:54:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У меня тоже есть диплом - в 2005 15-е место занимал. Но это никому не интересно. Хотя я не расчитываю, что это должно кого-то интересовать, потому что призы - не главное. Бывает, что за такую, извините, муру дают первые места, что удивляешься.
А по поводу современности - я это уже учел. Есть несколько синопсисов полнометражных сценариев на современную тему. Там тоже есть заинтересованные, но до дела плохо доходит. Всем нужно "имя", а не хороший сценарий.

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Зйомки Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму