Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Подорожні
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Pirat

Повідомлення: 36

ПовідомленняНаписане: 15.04.2006 10:25:34    Тема повідомлення: Подорожні Відповісти цитуючи

Прочитал в новостях об очередной победе фильма "Подорожні", не могу не поздравить ребят. Знаю, что в Киноколо работает Наталья Конончук - сценарист и жена режиссера Игоря Стрембицкого.

Так вот, РЕБЯТА - ПОЗДРАВЛЯЮ!!! Вы молодцы! Скажите, а выйдет ли фильм на DVD, поскольку столько побед и такое колличество фестивалей он объехал. А у нас его только в Интеренте и можно выкачать. Плачу

Я бы купил диск! Да и не я один!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 17.04.2006 11:41:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шановний Pirat, від себе і Ігоря дякую за вітання! Встидаюся

Щодо випуску фільму на ДВД, то ми тільки на цьому тижні маємо забрати в інституті договір, за яким він передає нам на рік права на розповсюдження фільму, так що, можливо, вдасться його видати на ДВД. Ми б дуже цього хотіли, але не знаю, чи якась з ДВД-компаній за таке візьметься, бо випускати на цілому диску один 10-хвилинний фільм трохи якось не того... Якби, може, зібрати кільки короткометражних фільмів. Ну, не знаю, серйозно поки що про це не думали, бо не мали прав на розповсюдження фільму. Але коли нарешті матимемо - обов’яково подумаємо, раз уже є бажаючі таке ДВД купити Усміхаюся) А поки що - лишається "качати" "Подорожніх" в інтернеті Усміхаюся) я сама один раз "скачала" Усміхаюся)

ДЯКУЄМО ЗА ВІТАННЯ!!!

Indi

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 17.04.2006 17:54:25    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а що, якби кіноколо об'єднало українські короткометражки - Вясяновича, Стрембіцького та інших і під своїм брендом ДВД випустило? хоча б невеликим тиражом, але виставити ціну як на раритет - щоб окупилося. започаткувати традицію. думаю поодинці ніхто нічого не випустить, а так може бути цікаво
Догори
Tuco

Повідомлення: 29

ПовідомленняНаписане: 17.04.2006 18:22:19    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Куда присылать заказ на DVD? Я куплю любой DVD, который выходит под брендом КИНОКОЛО! ЗА ЛЮБЫЕ ДЕНЬГИ!!!
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 19.04.2006 18:31:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Офіційного релізу ще не було, але DVD з фільмом "Подорожні" можна виграти на нашому порталі! Беріть участь в новому конкурсі!
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Имя Роза

Повідомлення: 5

ПовідомленняНаписане: 21.04.2006 12:07:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А вот меня больше интересует выход на DVD уникального экспериментального офис-хаузного проекта компании "KlinFilm" - "Девятая рота" (между прочим - предшествовавшего одноименной картине малоизвестного режиссера Ф.Бондарчука) Когда? Где? Доколе?..нас будут обделять шедеврами национального кинопроизводства?! Я знаю, что фильм существует, была уже его презентация и отклики ведущих киноманов страны. Очень бы хотелось, чтобы и наш благородный зритель не был обделен. Спасибо тебе, Кино-Коло, что даешь возможность высказаться.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Nashman

Повідомлення: 16

ПовідомленняНаписане: 28.04.2006 00:45:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По моєму ДВД, це не зовсім влучна думка на короткометражний фільм, хіба що там буде 10 короткометражок Усміхаюся...
Але було б добре, яби фільм показали по ТВ, адже багато людей навіть не чули про фільм... А деякі хто чув - забув, і таке інше... Українському кіноматорграфу потрібна допомога українського телебачення....

ПС: тільки моє ІМХО!!!

denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 28.04.2006 11:21:37    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як на мене, DVD формат цікавий тим, що на диску міститься неймовірна кількість додаткових матеріалів. Фільм "Подорожні" - історично унікальне культурне явище. Разом із фільмом реліз може об'єднати історію зйомок, інтерв'ю з режисером та всією творчою групою. Можна туди включити й маленькій фільм "Подорожні, як це було", що ми його фільмували під час національної прем'єри стрічки в Парищі, на батьківщині режисера...

Тож, я думаю, що такий реліз міг би зацікавити кіноманів Ідея Увага

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
muhomor

Повідомлення: 12

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 14:10:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tuco написав:
Куда присылать заказ на DVD? Я куплю любой DVD, который выходит под брендом КИНОКОЛО! ЗА ЛЮБЫЕ ДЕНЬГИ!!!

Я підозрював, що Tuco жополиз, а тепер переконався!!! Підморгую
Догори
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 14:11:48    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muhomor написав:

А Ви провокатор? Підморгую

muhomor

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 14:39:43    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

denya написав:
muhomor написав:

А Ви провокатор? Підморгую

а що, Вас це нервує? Дияволію

Просто я терпіти не можу, коли якась певна кучка людей збирається і починає сама від себе пертись, мол ми такі кльові, ми такі розумні.
Догори
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 14:47:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muhomor написав:
а що, Вас це нервує? Дияволію

Просто я терпіти не можу, коли якась певна кучка людей збирається і починає сама від себе пертись, мол ми такі кльові, ми такі розумні.

мене це не нервує...

від себе я не прусь, від Tuco теж... а кльова - погода, більше переймаюсь скорішим завершенням роботи, та приємним відпочинком! чого всім присутнім раджу Підморгую

Tuco

Повідомлення: 29

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 14:48:57    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

muhomor написав:
Tuco написав:

Мамаша, если бы вы со мной познакомились, то после таких слов тебе бы пришлось мне "лизать жопу". И даже это тебя бы не спасло. У нас с тобой слишком разные арбиты. Хотя с такими моветонами я не общаюсь даже в интернете. Твое счастье, что я тебя не вижу и не знаю, а то бы ты уже был в реанимации между жизнью и смертью и не от моих даже рук.

До Лущика:

Ты помнишь с чего я начал на твоем форуме еще год назад? Если даже после реформирования здесь допускаются оскорбления с использованием такой лексики - грош этому форуму цена.
В гробу я вас всех видел!

muhomor

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 14:51:45    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

[quote="Tuco"]

Грубо і дуже некультурно Встидаюся
Догори
denya
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 18.05.2006 14:53:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Tuco написав:
До Лущика:

Ты помнишь с чего я начал на твоем форуме еще год назад? Если даже после реформирования здесь допускаются оскорбления с использованием такой лексики - грош этому форуму цена.
В гробу я вас всех видел!

Ну я відповім, що на цьому форумі, як і на попередньому цензури не буде. Можу лише закликати всіх присутніх до розумних і цікавих співбесід! І не плюватися один в одного!

Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму