Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
"Валізи Тульса Люпера"? Что думаете?
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Nami

Повідомлення: 12

ПовідомленняНаписане: 06.04.2007 10:35:46    Тема повідомлення: а в чем там стёб? Відповісти цитуючи

Цитата:
про пана Грінвея казали неодноразово, що на майстер-класах він проявляв неабияке почуття гумору

знаешь, я вот вообще милейшая особа, но фильмы бы снимала наверняка, препаршивейшие Сміюся Как говорит народная мудрость: хороший человек - не профессия. Смешной наверно тоже.

Цитата:
це черговий стьоб від режисера, котрий зі своєї висоти може собі дозволити це
.

Там стёб был наверное во второй и третьей части? Потому что в первой патетически рассказывалась история Вечного Узника. Я стёбом считаю фильмы вроде "Джей и Молчаливый Боб наносят ответный удар".
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
anti

Повідомлення: 144

ПовідомленняНаписане: 09.04.2007 11:32:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а где его можно качнуть?
Nami

Повідомлення: 12

ПовідомленняНаписане: 14.04.2007 19:44:46    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

anti написав:
а где его можно качнуть?

навіть гадки не маю Усміхаюся

В нете есть пара-тройка сайтов со множеством кадров из "Валіз" - смотришь себе картинки, эстетично наслаждаешься и не думаешь во время просмотра, что "9 с половиной недель" куда лучше, если уж совсем по теме. Сміюся Сміюся
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
anti

Повідомлення: 144

ПовідомленняНаписане: 15.04.2007 12:11:34    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

искал-искал - не нашел. Не судьба
пішохід

Повідомлення: 15

ПовідомленняНаписане: 11.07.2007 11:53:40    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

особисто мені дуже сподобалось.
наврядчи цей фільм сподобається "непідготовленому" глядачу. краще було б для початку подивитись попередні його роботи, ті ж короткометражки, що він згадує у фільмі. не є відкриттям, що пітер грінуей є структуралістом, що і відображається у його кіно, він постійсно вкладає ті ж прийоми з фільму до фільму, додає нові засоби.
мені він подобається, хоча певно якби я першим його фільмом глянув "контракт малювальника" (вибачте, не знаю як краще перекласти), то наврядчи я б їм захоплювався.
з задоволенням прочитав його книжку "золото", що відноситься до даного проекту.
Nami
ти не зовсім правильно сприймаєш стьоб. "стьоб" це швидше фільми тарантіно, той же "затоічі" кітано. "стьоб" - це тонке висміювання чогось, настільки тонке, що не кожен може помітити, що це висміювання чогось. а ти говориш про звичайну молодіжну комедію.
про інше, що ти тут казала.. фільми пітера характерні своєю естетикою і структурою.. в його фільмах ти не знайдеш "гру з глядачем", бо це не розважальне кіно.
можливо я недогледів якісь ваші аргументи, буду радий подискутувати.
Dmitrov
я б не став відносити таке на сьогоднішній день буденне слово "стьоб" до грінуея. нотки гумору у його фільму дійсно є, доволі специфічного, але все ж таки "стьоб" не є задумом його фільмів.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Парвулеско

Повідомлення: 77

ПовідомленняНаписане: 11.07.2007 12:45:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

яка класна тема сплила...

Першу частину /Валіз.../ спостерігав ще десь в березні в Могилянці. Мав прохолодні враження близькі до тих, що висловлювалися раніше valikdm та Nami (з поправкою на те що особисто я нічого бодай подібного, до цього не переглядав, що змушовало відноситися до творіння принаймі з повагою).
Вирішив піти далі і не пізніше як вчора переглянув другу частину /Валізи люпера. З Во до моря/. І не жалкую: отримав задоволення від перегляду. І тепер вже готовий захищати це кінотворіння. Усміхаюся Частина на подив цілісна, Люпера в кадрі майже немає і на першу роль виходять оригінальні історії росказані, показані та нарисовані стараним Грінвейом. Екран не відпочиває від буйства стилістичних знахідок Автора (при чому невстигаєш задумуватися вигадані вони їм самим чи запозичені) та не покидає враження, що режисер отримує задоволення від дійства, чого і нам бажає.
Та цитуючи YellowRiver, мабуть, буду тим хто все ж доїде на велосипеді Грінвея і до Сарку і до кінця... Дуже радий
Догори
пішохід

Повідомлення: 15

ПовідомленняНаписане: 11.07.2007 21:06:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

хотів би додати, що раніше я писав про першу частину. вона сподобалась найбільше. чомусь інші дві більш нудні.
загалом у грінуея є цікавіші фільми.. тут він просто набагався узагальнити всі попередні роботи.. і ще невідомо що.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму