Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Штольня-2
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
crisp

Повідомлення: 3

ПовідомленняНаписане: 05.09.2006 01:11:58    Тема повідомлення: Штольня-2 Відповісти цитуючи

"Секретні джерела, вірогідність інформації від яких може бути під сумнівом, повідомляють, що, враховуючи величезний фінансовий успіх вітчизняної стрічки “Штольня” готується її продовження. Вже відомо що стрічку оцінили і дуже полюбили в Росії, а світові права на стрічку викупили дістріб+ютери Німеччини і готують до прокату, отже продюсери не зволікають і ще раз, але цього разу вже професіональніше налякають глядача в Україні та закордоном. Майже всі герої Штольні не відпочівали цей рік, незабаром їх можна буде побачити і в інших українських фільмах, а автори Штольні презентували цілу низку рекламних роликів та клипів й показали великій професійний зріст та наполегливість. Режисер фільму Любомир Кобильчук запевнив що команда врахувала усі помилки та готуюється вразити глядача яскравим видовищем. Точно невідомо, хто з персонажів першої стрічки повернеться на екран, але подейкують, що роль професора, який вирушає на пошуки зниклих студентів і знаходить декого з них, виконає викладач акторського мистецтва в Київському інституті Карпенка-Карого, пан Юрій Непша. Також є інформація, що героїня Ольги Сторожук, яка викликала гучні компліменти критиків обов+язково з+явиться в продовженні хоррору та є не єдиною, яка може повернутись в продовженні. Герої Павла Лі (Ден) та Світлани Артамонової (Вікі) можуть бути не настільки мертвими, як здавалось. Переживши перший шок, вони стануть слухняною зброєю в руках нового і більш розумного прихильника Перуна. На епізодичні ролі планується запросити Ольгу Сумську та кількох російських зірок. Синопсис нового хоррору тримається у таємниці."

ось так. тишком-нишком. ну дуже цікаво що вийде!
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
Nazik Awensio

Повідомлення: 19

ПовідомленняНаписане: 05.09.2006 18:00:46    Тема повідомлення: Запитаннячко Відповісти цитуючи

Може часом хтось знає, який приблизно бюджет зібрала Штольня Питання Скільки в середньому може зібрати один пересічний фільм за показ його в кінотеатрах України Питання Може, на це питання вже є десь відповідь, так що, якщо хто-небудь знає, дайте відповідь або силку. Щиро вдячний Дуже радий наперед!

P.S. НУ ДУЖЕ вже повідомлення вище нагадує рекламу Увага Зважаючи на те, що юзер зареєструвався в день створення теми і повідомлення і на слова (цитую) "ось так. тишком-нишком. ну дуже цікаво що вийде!" та слова "Секретні джерела, вірогідність інформації від яких може бути під сумнівом"... Може я неправий, але якщо це дійсно рекламний трюк, то знай, crisp, такою рекламою багато не заробиш. І якщо люди, що створили Штольню, дійсно рекламують себе в такий спосіб, то це означає, що бюджет таки недотягує до рівня, який вони би хотіли, отже, (якщо це припущення правильне), то ви вже отримали антирекламу! Дуже радий Дуже радий Дуже радий

crisp

Повідомлення: 3

ПовідомленняНаписане: 05.09.2006 23:01:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

бюджет кіна на релізі був 4 млн грн, але потім творці сказали що спеціально заявили суму вищу за дійсну. дивлячись на такі малі гроші, я реально міг бути їхнім рекламщиком, але не на те вчився.
А от яку касу зібрала стрічка я не знаю.
Догори
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 06.09.2006 06:05:23    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за відповідь Дуже радий Я, в принципі, так і думав, що на нашій "багатій" Україні великих кас не може бути, але все одно, може хто знає силку на щось типу дослідження ринку в Україні або знає, яку приблизно може фільм зібрати касу на теренах України Питання
YellowRiver

Повідомлення: 61

ПовідомленняНаписане: 12.09.2006 15:07:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наскільки мені відомо, бюджет "Штольні" складав 800 тис. $, а в прокаті стрічка зібрала близько 90 тис.$. Як на мене, не резонно знімати продовження. Ліпше б сконцентрувалися на новому матеріалі, необов"язково "ужастику" =) На шо ідею з пальця висмоктувати і на одному місці стовбичити? :-/
Nazik Awensio

ПовідомленняНаписане: 12.09.2006 20:04:29    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дакую за цінну інформацію!!! Дуже радий Дуже радий Дуже радий . Я з тобою погоджуюся, їздити на одному місці, тим більше в наш час, просто смішно, бо сценарій - це саме те, на що не треба багато грошей, і незважаючи на це - найважливіша робота. І взагалі я б знімав лише на максимум смішну тему... бо фільми жахів, як не крути, сіють негативні емоції та зло в світових маштабах... Недобре це діло, недобре... А хто може знає, який найкасовіший фільм був за всю історію України (на її теренах)? (Зібрався я тут ринок дослідити... Дуже радий Дуже радий Дуже радий )
valikdm

Повідомлення: 105

ПовідомленняНаписане: 18.09.2006 20:47:52    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а чем разговор? щтольня это дерьмо, которое мерзко пахнет, а когда о нем разговаривете то вы ж его ножками своими размазываете.
давайте лучше делать так чтобы таких штольнь больше не появлялось.
бюджет у них реальный сто от силы штук, остальные 700 штук ребята себе забрали. и выдала нам кучу навоза.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Prim

Повідомлення: 73

ПовідомленняНаписане: 21.10.2006 18:47:03    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
а чем разговор? щтольня это дерьмо, которое мерзко пахнет, а когда о нем разговаривете то вы ж его ножками своими размазываете.
давайте лучше делать так чтобы таких штольнь больше не появлялось.
бюджет у них реальный сто от силы штук, остальные 700 штук ребята себе забрали. и выдала нам кучу навоза.

да, чіста канкрєтна, сібє забралі.
а то што ктота штота дєлаєт - всьо дєрьмо, да.
вот лучше канєшна гнать на всєх і ніхрєна ні дєлать.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
valikdm

ПовідомленняНаписане: 29.11.2006 19:41:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

РЕБЯТА. дорогие мои щирі українці-че вы врете и лицемерите? вы на украинском здесь разговариваете:молодцы, вот только в жизни на русском. я знаю это потому что вы это знаете(С).

На счет ничего не деланья. ПОКАЖИ МНЕ что ты сделал. или кому-либо другому. а потом продолжай свои умные изречения.

а штольня-навоз. это знают все хоть и не признаются, не врите сами себе.
они хоть чтото сделали. --класное оправдание. это у меня или у моего соседа такое будет, толко я еще скажу что у меня бабок ВАЩЕ не было и образования вашего киношного нет и НИКОГДА не будет так как не хочу снимать штольни.
хотя не скажу. скажу что навоз сделал потому что бездаоь или лентяй. хоть с собой но буду честен.

СМОТРИТЕ ЧТОБЫ ШТОЛЬНИ НЕ РАСПЛОДИЛИСЬ.
Догори
dosh13

Повідомлення: 28

ПовідомленняНаписане: 01.12.2006 10:36:41    Тема повідомлення: Re: Штольня-2 Відповісти цитуючи

crisp написав:

Такая же дрянь выйдет, как и первый фильм.

Illia

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 01.12.2006 11:02:09    Тема повідомлення: Re: Штольня-2 Відповісти цитуючи

dosh13 написав:
crisp написав:

Не читал, но не согласен Усміхаюся)
Не пам'ятаю чия фраза Усміхаюся
Такі як ти напевне люблять дивитись американські блокбастери.
А також, напевно, рускіє фільми пра пацаноув Усміхаюся))
Догори
Illia

Повідомлення: 2

ПовідомленняНаписане: 01.12.2006 11:05:16    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

valikdm написав:
РЕБЯТА. дорогие мои щирі українці-че вы врете и лицемерите? вы на украинском здесь разговариваете:молодцы, вот только в жизни на русском. я знаю это потому что вы это знаете(С).

На счет ничего не деланья. ПОКАЖИ МНЕ что ты сделал. или кому-либо другому. а потом продолжай свои умные изречения.

а штольня-навоз. это знают все хоть и не признаются, не врите сами себе.
они хоть чтото сделали. --класное оправдание. это у меня или у моего соседа такое будет, толко я еще скажу что у меня бабок ВАЩЕ не было и образования вашего киношного нет и НИКОГДА не будет так как не хочу снимать штольни.
хотя не скажу. скажу что навоз сделал потому что бездаоь или лентяй. хоть с собой но буду честен.

СМОТРИТЕ ЧТОБЫ ШТОЛЬНИ НЕ РАСПЛОДИЛИСЬ.

Знаю, що в Броварах не всі такі "канкрєтніє" як ти. А ще я знаю декількох таких же "нармальних пацаноув с траєщіни". Може вам якось згрупуватися і поїхати піднімати з руїн зону відчудження Усміхаюся
Догори
dosh13

Повідомлення: 28

ПовідомленняНаписане: 01.12.2006 11:57:22    Тема повідомлення: Re: Штольня-2 Відповісти цитуючи

Illia написав:
dosh13 написав:
crisp написав:

Не читал, но не согласен Усміхаюся)
Не пам'ятаю чия фраза Усміхаюся
Такі як ти напевне люблять дивитись американські блокбастери.
А також, напевно, рускіє фільми пра пацаноув Усміхаюся))

А такие как ты, видимо, любят Офюльса, ван Вармердама, Мамета и Антониони. Готов поддержать плодотворную беседу об их творчестве, чтобы не оскорблять твой утончённый и изысканный вкус эстетствующей особы.

Мы знакомы, любезный? Если нет - не суди о чужих вкусах по одному предложению, чтобы не выглядеть потом законченным жизнерадостным идиотом.

valikdm

ПовідомленняНаписане: 01.12.2006 17:02:20    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мои тихие,но искренние аплодисменты "Джону До"...очень тонко.
Догори
valikdm

ПовідомленняНаписане: 01.12.2006 17:09:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Illia написав:

Знаю, що в Броварах не всі такі "канкрєтніє" як ти. А ще я знаю декількох таких же "нармальних пацаноув с траєщіни". Може вам якось згрупуватися і поїхати піднімати з руїн зону відчудження Усміхаюся

просто интересно.а с чего ты взял,что я "канкрєтній" пацан?
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму