Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Кінопрем'єри вересень-жовтень-листопад
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Веселка

Повідомлення: 81

ПовідомленняНаписане: 03.09.2006 20:52:19    Тема повідомлення: Кінопрем'єри вересень-жовтень-листопад Відповісти цитуючи

Отож, закінчилося тепленьке літо, відгриміли вибухи нових грандіозних і не дуже фільмів - попереду нова (бо такої ще не булоУсміхаюся) працьовита осінь, а одже - і нові картини...
Біжимо до кінотеатрів? Дуже радий

denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 04.09.2006 11:54:27    Тема повідомлення: Три похорони Мельк’ядеса Естради Відповісти цитуючи

95го Томмі Лі Джонс, знаний американський актор, зняв телевізійну стрічку "Добрі старі"/The Good Old Boys. Тож "Три похорони Мельк’ядеса Естради"/The Three Burials of Melquiades Estrada можна назвати його режисерським дебютом у великому кінематографі. Настільки вдалим, що його не залишили поза своєю увагою як журі Каннського фестивалю, де фільм отримав два призи, так і шанувальники вестерну, що присудили стрічці головну нагороду, що її вручають фільмам, які зберігають традиції одного з найцікавіших жанрів кіна.

В українському прокаті стрічку представляє кінофестиваль "Молодість". Дуже рекомендую! Я її дивився в столичному кінотеатрі "Київ". Цього тижня вона лишилася на сеансі о 21:30.

Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Gorilla

Повідомлення: 51

ПовідомленняНаписане: 04.09.2006 13:13:07    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В нашому прокаті (і на піратському відео) фільм має назву "Три могили". Класне кіно, нічого не скажеш. В кінотеатрі йде мовою оригіналу (англійська та іспанська) із російськими субтитрами.
А я вчора подивився "Адреналін" (Crank). Як не дивно, враження на рідкість позитивні. Класна чорна комедія - дещо нерівна та, як то кажуть, "незріла", але смішна. Рекомендую.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення
crisp

Повідомлення: 3

ПовідомленняНаписане: 05.09.2006 23:08:35    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А коли премєра OrangeLove? Стільку чув про фільм ще напочатку літа, а зараз тиша.
Догори
Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 20.09.2006 11:51:28    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

З прокатом ORANGELOVE якась дивна ситуація. Колись давно, ще навесні, коли був шум з Каннським фестивалем, вони обіцяли прем’єру у вересні. Недавно продюсер фільму Володимир Хорунжий на фестивалі "КіноЯлта" сказав, що прокат почнеться 14 вересня. Але вже 20 - а фільму щось ніде не видно. Я чула, що вони чекають "золотої осені", щоб якось на цьому закцентувати рекламну кампанію і відповідно успішніше прокатати фільм. Словом, нічо непонятно Усміхаюся. Будєм ждать, що ж нам лишається. Поки що можемо тільки читати рецензії людей, які фільм уже бачили - а він був на "КіноЯлті", зараз - на "Кіношоці".
Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 20.09.2006 11:56:30    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я вчора подивилася "Парфумера" і дуже засмучена. Ну що це таке? За кадром читають уривки з роману, а в кадрі показують наглядно, шо читається, шоб краще розуміти, мабуть. Книжка з картинками якась просто. Словом, жах.
Веселка

ПовідомленняНаписане: 27.09.2006 11:32:38    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Подивилася "Кочівника"... Чесно, очікувала чогось більшого. Якісь шаблонні персонажі, прогнозовані дії, натяки настільки прямі, що перестають бути натяками й розжовують усе по дрібницях (починаєш відчувати себе "обдарованою" дитиною, яка не може зрозуміти,що 1+1=2). Ні, звичайно, не можна сказати, що фільм поганий... Просто усім відомо, що "добре" ворог "кращого"
Gorilla

ПовідомленняНаписане: 28.09.2006 11:52:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

По-моєму, "Кочівник" - абсолютно нормальний фільм. Так, він тупий, шаблонний, а про кастинг я взагалі мовчу. Колись бачив старий американський фільм "Чінгісхан" із Омаром Шарифом, так там на екрані були хто завгодно: британці, американці, французи, греки, навіть один негр - не було тільки жодного монгола. Але це - закони ринку. У своїй системі координат "Кочівник" є цілком адекватним. Мені здається, для національної кінематографії краще мати в активі щирого у своїх цинічності та дурнуватості "Кочівника", ніж псевдоартгаузний мотлох на кшталт "Мамая". Творці "Кочівника", принаймні, знали свою справу і зробили саме те, чого хотіли. А наше кіно досі живе якимись містифікаціями та байками "геніальних" режисерів - а ті, в свою чергу, продовжують знімати так звані "авторські" фільми, що перебувають не тільки поза звичними оціночними категоріями, але й за межами здорового глузду.
Догори
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 03.10.2006 10:00:22    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

за Orange love - "В украинский прокат фильм выйдет в середине ноября. До этого картину можно будет посмотреть на фестивале «Молодость»." ---- з газети "Дело"....

подивився "парфумера" - початок фільму розчарував - цитування шматків з книги призначено мабуть для....не буду уточнювати, а то звинуватять у міжрасовій ворожнечі =)....
й ще більше розчарувала кінцівка, де мало не зїзд до фантастики....
але загалом думка про фільм позитивна залишилась....
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Веселка

ПовідомленняНаписане: 01.11.2006 20:13:56    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Думаю, треба трошки зірвати павутиння з темкиУсміхаюся
Хто дивився "Відступників" М.Скорсезе? Розумію, що питання трошки риторичне, і все-таке: "яке це кіно? Варте уваги?" Чи, в принципі, воно вже варте уваги, бо це - М.Скорсезе?

Веселка

ПовідомленняНаписане: 02.11.2006 19:16:33    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сьогодні подивилася "Гавань"... З трейлеру в мене склалося зовсім інше враження про фільм, а от тепер... Просто це не те, що я очікувала. А очікувала, чесно кажучи, більшого. А одна з передостанніх сцен, де дівчина підходить до свого хлопця й так спокійнісенько каже: "Ти мені дуже дорогий", зовсім збентежила. Ну, хто так каже? Особливо, коли перед тобою сидить О.Блум, зовнішність якого гримери так і не змогли зіпсуватиУсміхаюся
Gorilla

ПовідомленняНаписане: 03.11.2006 11:43:53    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як на мене, ставлення до "Відступників" багато в чому залежить від того, чи бачили Ви гонконзький оригінал. Скорсезе, як завжди, занесло туди, де він почувається найбільш упевнено - до атмосферної кримінальної драми. А "Подвійна рокіровка" - значно прямолінійніша: така собі суміш мелодрами та суспільно-політичного фільму. Поступаючись "Відступникам" психологізмом та розробкою характерів, вона, втім, підкорює емоційною насиченістю та щирістю. По-моєму, основний прорахунок Скорсезе - міскастінг: Ніколсон - замозакоханий клоун, Ді Капріо ж сам по собі виглядає непогано, але явно програє у порівнянні із Тоні Леунгом. Словом, далеко не найкращий фільм Скорсезе, але цілком пристойний, десь на рівні "Банд Нью-Йорка". Треба ще подивитись мовою оригіналу, оскільки від українського дубляжу фільм, м'яко кажучи, не виграв. Соромно казати, але я особисто дуже зрадів, коли суд відмінив постанову про обо'язкове дублювання українською. Зрадів саме як рядовий глядач. Розум доводить, що з огляду на історичну перспективу та логіку державного розвитку це - крок назад, але почуття, принижені халтурними українськими версіями "Всесвітнього торгівельного центру", "Чорної орхідеї" та "Ескадрільї "Лафайєт", прийшли в стан ейфорії. До мульфільмів та суперпроектів на кшталт "Піратів Карибського моря" претензій немає, але рутина - це просто паноптикум. Та це так, до слова...
Догори
hsm
Адміністратор форуму

Повідомлення: 57

ПовідомленняНаписане: 03.11.2006 13:56:26    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Подвійну рокіровку" можна на торенті взяти.
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт
Веселка

ПовідомленняНаписане: 06.11.2006 18:17:50    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

От подивилася "Дитя людське" А. Куарона. Щоб такого сказати? Взагалі, як на мене, - непогано. Але розумію, що вже через тиждень забуду цей фільм... Були такі епізоди, коли щось трошки починало ворушитися в грудях, але таких моментів було не так вже й багато і розвитку вони, на жаль, не отримували.
І чому А. Куарону подобається згущати барви?

P.S. Підкажіть, цю картину знімав той самий оператор, що й третього "Гаррі Поттера", чи просто схожа манера, чи мене вже глючить?Усміхаюся

dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 08.11.2006 13:35:10    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Веселка написав:
Підкажіть, цю картину знімав той самий оператор, що й третього "Гаррі Поттера", чи просто схожа манера, чи мене вже глючить?Усміхаюся

мабуть схожа манера (фільма я ще не бачив =)....а оператор - Еммануель Лубезкі - відзняв - знаоймтесь, джо блек; лемоні снікет; сонну лощину......
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кінопрем'єри Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму