Національний кінопортал KINOKOLO.UA

Фотобанк

"Вічне світло незаплямованого розуму"

Енциклопедія

"Богдан Ступка, актор"

Народився - с. Куликів, Львівська обл. 1961 - Закінчив студію при Львівському театрі.

Крамниця

Социальная сеть Ронин
Телевізійна ніч українського кіно

Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dima_elf
Адміністратор форуму

Повідомлення: 149

ПовідомленняНаписане: 10.06.2006 18:19:57    Тема повідомлення: Телевізійна ніч українського кіно Відповісти цитуючи

от таке я в інтернеті вичитав:

"Телевізійна ніч українського кіно
Українське кіно виходить до широкої аудиторії – на телеекран. Перший Національний презентує телеверсію фестивалю «Відкрита ніч» у прямому ефірі. Такий формат стане своєрідним подарунком до 10-річного ювілею кінодійства.

В ніч з 1 на 2 липня у прямій трансляції з Андріївського узвозу можна буде переглянути фільми, створені в Україні і для українців впродовж останніх двох років. При чому ця кіноколекція складатиметься не з 2-3 повнометражних картин, які можуть поміститися в одній ночі. Мета фестивалю – показати якомога більше розмаїття тем, жанрів, нових імен, аби кожен глядач міг переконатися, що вітчизняне кіно таки існує і має досить привабливий вигляд. Тож спати цієї ночі не доведеться - фестивальний екран продемонструє близько 40 стрічок – роботи студентів, професіоналів, вільних митців (відеоарт). Кожен з них матиме змогу представити свій фільм і дати невеличке інтерв’ю перед показом.

За словами арт-директора «Відкритої ночі» Михайла Іллєнка, особливістю цьогорічного фестивалю стане також інтерактивне голосування, завдяки якому глядачі зможуть підтримати улюблений фільм. «За активної участі аудиторії на переможця чекатиме додатковий приз. Можливо, глядацькі симпатії визначать окремого призера. Зараз цікаво, яким буде ефект, зворотній зв’язок».

А за тиждень до самої події в ефір Першого Національного вийде спеціальний проект «Тиждень українського кіно». З 26 по 30 червня о 19:05 на каналі демонструватимуться стрічки – переможці та учасники «Відкритої ночі» минулих років. Окрім того, в ці дні у вечірніх випусках «Новин» (о 18:30) будуть показані портретні сюжети про авторів, які представлять свої роботи на фестивалі, а також репортажі про хід підготовки до фестивалю."

відповідно постає питання: що саме будуть показувати?!
=)
Догори
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 02.07.2006 17:18:17    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

напишіть будь-ласка переможців....
Догори
Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 03.07.2006 10:31:59    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ми якраз намагаємося з’ясувати повний список переможців. "Наші люди" на фестивалі фізично не змогли занотувати список, тому що там понад 30 переможців Дуже радий А "Відкрита ніч" на своєму сайті ще цієї інформації не вивісила, зв’язатися ж з кимось з оргкомітету теж поки що не вдається. Мабуть, досі відсипаються Дуже радий Але ми спробуємо якнайшвидше усе з’ясувати!
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 03.07.2006 16:46:08    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я по тв дочекався лише глядацьких симпатій - "бажання" більше трьох тисяч голосів, потім "ліза" півтори...а далі здається "з найкращими побажаннями!енвер"....потім вийшов приготувати енну порцію кави, повернувся - а там вже шановний Михайло Іллєнко всім дякує =)
Догори
denya
Адміністратор форуму

Повідомлення: 121

ПовідомленняНаписане: 03.07.2006 16:48:55    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

хвилин через 10 всі лавреати будуть в новинах!!!
Переглянути профіль Відіслати приватне повідомлення Відіслати email Відвідати сайт
Natalka

Повідомлення: 38

ПовідомленняНаписане: 12.07.2006 19:41:44    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Переможці вже давненько на порталі! Хто бачив ці кіна? Напишіть, що думаєте, тим більше, що стаття Ігора Грабовича про фестиваль вже теж на порталі. І два сценарії братів Голіченків, які зайняли друге місце, теж на порталі, можна почитати і обговорити. Мені сподобалися, якщо чесно. Кілька рис, які безсумнівно на користь сценаріїв - сучасна тема, сучасні герої-"прості люди", зрозумілі емоції, без пафосу "осягнення вічних тем буття" і "дихотомії добра і зла" (цитата з "Піратів Карібського моря"). Ну, читайте і пишіть, якщо ВАША ЛАСКА!!! Дуже радий
dima_elf
Адміністратор форуму

ПовідомленняНаписане: 13.07.2006 00:48:09    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ще зовсім недавно я міг поставити в аргумент якості фільму щось на кшталт „фільм я почав дивитися о 4 годині ночі, тож якщо я не заснув і додивився його до кінці – стрічка варта уваги!”....оть так і з фестивалем....його я додивився – тож було цікаво....дещо розчаровувало (поліські образки й деякі ігрові фільми), інше дивувало (просто своєю присутністю, як „з найкращими побажаннями!енвер”...адже пам’ятаючи фільм по днях док.кіна, я стрічку відносив до більш...можливо професійного кіна....мабуть так як і „голод....”....ці стрічки якось не вписувалися в загальну картину)....інше ж - ....скажемо, викликало позитивні емоції....що правда таким емоціям не сприяв сам ведучий (можливо мені здалося), але він не поважав те кіно що демонструвалося.....самим показовим мабуть буде розмова після стрічки „ми ще маленькі”, коли він запитує що ж все таки було в коробці яку в кінці тащили діти, а режисер не відповіла, ведучий сказав „ну думаю глядачі не багато від цього втратять” ....
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    форум kinokolo.ua -> Кіноновини Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не маєте прав розпочинати нові теми
Ви не маєте прав відповідати в існуючих темах
Ви не маєте прав змінювати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав знищувати свої повідомлення у цьому форумі
Ви не маєте прав голосувати у цьому форумі
Ви можете додати атачмент до цього форуму
Ви можете завантажувати файли з цього форуму